Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Sme tu doma a riešime bývanie v Novohrade


Prečo Reality Novohrad ?

Nakoľko sme tu doma a riešime bývanie v Novohrade Sme lokálna realitná kancelária, ktorá je členom skupiny M17 s. r. o. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov . Dobre si uvedomujeme vážnosť našej práce a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore.
Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek. Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať. Naše skúsenosti Vám radi poslúžia.
Prečo si vybrať práve nás Našim klientom sa snažíme poskytnúť najkomplexnejšie služby na realitnom trhu . V prípade, že sa klient rozhodne u nás predávať, kupovať, či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa dostaví už iba na podpis zmlúv .

Váš team Reality Novohrad