Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prečo si vybrať práve Reality Novohrad

Našim klientom sa snažíme poskytnúť najkomplexnejšie služby na realitnom trhu . V prípade, že sa klient rozhodne u nás predávať, kupovať, či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa dostaví už iba na podpis zmlúv.

  • naša realitná kancelária využíva služby akreditovaných právnikov mesta a preto Vám ponúkame autorizované zmluvy.
  • ako realitná kancelária bezplatne inzerujeme na desiatkach realitných portáloch.
  • zabezpečíme vám prostredníctvom advokátskej kancelárie komplexný právny servis pri vyhotovovaní kúpnych zmlúv, zmlúv o budúcich zmluvách a iných právnych dokumentov, ktoré sú potrebné pre konkrétne obchodné prípady.
  • zabezpečíme vám financovanie vašej nehnuteľnosti prostredníctvom špičkových hypotekárnych špecialistov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov.
  • na požiadanie a po následnej obhliadke vašej nehnuteľnosti vám vystavíme potvrdenie trhovej ceny nehnuteľnosti.
  • pomôžeme vám odkúpiť vašu nehnuteľnosť, aj zadlženú, na ktorej viazne hypotéka, dlžoba voči nebankovej inštitúcii, exekúcia alebo iné, inštitúcia, či fyzická osoba.
  • spolupracujeme s najlepšími odborníkmi ako sú súdni znalci, notári, geodeti, hypotekárni špecialisti...
  • máme na svojom konte stovky ukončených obchodov a nespočetné množstvo spokojných klientov.
 
Naši makléri sa riadia pravidlami, ktoré sa vybudovali počas našej dlhej etapy v realitách .
 

Dôvera a istota. 
Veľmi dôležitým faktorom úspešného obchodu je dôvera medzi klientom a sprostredkovateľom, medzi kupujúcim a predávajúcim. Preto sme dôveru, ako najdôležitejší prvok v obchodovaní s nehnuteľnosťami

Otvorenosť a  úprimnosť.
Snažíme sa o jasné a korektné správanie sa k našim klientom. Dbáme na otvorený a úprimný vzťah, ktorý nám zabezpečí úspešné ukončenie obchodu.

Pohodlie. 
Ďalším veľmi podstatným aspektom je pohodlie. Náš klient musí mať stopercentný komfort pri riešení predaja či prenájmu nehnuteľnosti. Snažíme sa o poskytnutie kompletného servisu, a to pod heslom „všetko pod jednou strechou“.

Spolupráca a súčinnosť.
Tá je rovnako potrebná pre predávajúceho aj kupujúceho. Mnohokrát sa pri prevode nehnuteľnosti vyskytnú problémy, ktoré sa dajú veľmi ľahko vyriešiť spoluprácou oboch zmluvných strán.

Váš team Reality Novohrad