Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Príprava nehnuteľnosti pred predajom

Chystáte sa predávať dom či byt? Naša služba home staging Vám pomôže predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a možno aj drahšie.

Čo to vlastne je:

Home staging je profesionálna príprava nehnuteľnosti na fotenie, prezentáciu a predaj. Naše dlhoročné skúsenosti potvrdzujú, že správna odborná úprava premení každý byt alebo dom na atraktívny pre široké spektrum záujemcov. Ak si vravíte, že ten váš je „v pohode“, možno k nemu máte citový vzťah a nedokážete posúdiť, ako bude pôsobiť na neznámeho človeka.
Netreba tiež zabúdať, že väčšina záujemcov nemá oko dizajnéra a nevie si predstaviť, ako bude vyzerať priestor po vyprataní veľkej babkinej skrine či kopy časopisov alebo suvenírov. Home staging skrátka prináša presvedčivé výsledky.